матераццо | 2010-02-11 14:59:04
Я йду на концерт!!!Вовка Борисенко ,я тебе обожнюю!
іра | 2010-02-11 14:59:39
Стас!Ти найкращий!
Аліса | 2010-02-21 14:07:18
....боже,концерт був супер))дякую кінопалацу))))
ааааа.....фабриканти молодці))обожнюю їх)))
Лія | 2010-02-21 14:21:18
все було надзвичайно!!!!!!!!!!!! сиділа на 1 ряді! вони усі настільки гаренькі й талановиті...немає слів...матіасе, ти найкращий!!!!
Маша | 2010-02-22 15:21:32
ох, так хотілось почути пісню Матіаса - "Белый самальот"=((, та нічого в загальному я зовсім задоволена всіма виступами фабрикантів)))
ооо | 2010-02-22 16:33:51
так! фабрика це щось!!!!
кар | 2010-02-22 16:34:47
мені сподобались Еріка зі Стасом, гарна пара. скоро вона з нього зробить козака українського!!
Альонка | 2010-02-22 19:32:52
аааа....а в мене ще й автографи їхні є(Алінкі Астровської, Еріки, Іри Крістініної, і Вови Борисенко)
ще й спільна фотка))))))))))уряяя....
ілона | 2010-02-23 16:38:51
На концерті було супер
Вікуська!!!! the best@@@@@@!!!!!**** | 2010-02-25 18:18:53
Я сиділа на самому пршому ряду !!!!
Було классссссноооо!!!!!!!!!!!!!@@@@
Я взяла автограф в: Стасіка Шурінса, Єви Бушміни, Васі Нагірняка, Ерікі, Сабріни, Колі Сєргі і в Аліни Астровської!!!!!!!!!!!!!!
Так кл@сно!!!!
Вікуська!!!! the best@@@@@@!!!!!**** | 2010-02-25 18:20:54
Я бачіла Стасіка майже голим!!!!
Евка! | 2010-03-30 14:44:07
Я б дуже хотіла потрапити на Фабрику зірок 3,та не виходить!
Найбільше мені подобається Эва Бушмина!
Паша | 2010-04-20 17:57:16
це повна хуйня такого лайна ще ніколи небачив всі фабриканти підара як апрель ПАРАША ДІБІЛИ ХУЙНЯ
Галя | 2010-04-20 18:00:41
я відсосалаб у кожного хлопця а особливо у фабрикантів
0988038439 звертайтесь
123
День виборів 7 лютого на Рівненщині пройшов без особливих ексцесів — так свідчать спостерігачі. Жителі області надали перевагу чинному прем’єру: за попередніми даними, Юлія Тимошенко набрала в області більше 76% голосів виборців. Однак фахівці прогнозують, що крапка у виборах буде поставлена нескоро: судові позови затягнуть цей процес.
Історія з розподілом безкоштовних квартир на Соборній, 450 вже незабаром може закінчитися. Житло, яке обіцяли силовим структурам та громадянам з квартирної черги, роздадуть, як тільки міські обранці приймуть будинок.
10 лютого закінчився мораторій на задоволення вимог кредиторів, введений Нацбанком. Однак жодних пояснень від керівництва філії вкладники так і не отримали — чекають вказівки зі столиці. Тому і вирішили учора пікетувати банк.
Студентка рівненського вишу Ірина Кардаш стала однією з переможців проекту Святослава Вакарчука “Освіта Країною”. Завдяки звичайній анкеті дівчина виграла грант на два місяці навчання у Донецькому національному університеті.
Упродовж останніх років святкування випускного вечора проводилося у червні. Втім, цьогоріч рівненські одинадцятикласники відступлять від цих традицій. Річ у тому, що навчальний рік закінчується 28 травня, а вже із 2 червня стартує зовнішнє незалежне оцінювання. Тож, коли саме і як будуть проводитися випускні вечори?
Дві рівнянки стали жертвами шахрайок. У 18-річної Олени та 17-річної Марії “провидиці” поцупили гроші та золоті прикраси на суму майже 9000 гривень. З початку року це вже 13-й випадок у місті. За 11 з них порушені кримінальні справи.
Більшість планів будівельників на Рівненщині перекреслила криза, а “виходу зі сплячки” не буде навіть у наступному році. Не допоможе навіть вилучення земельних ділянок у тих інвесторів, які вже три роки нічого на них не споруджують. У цьому переконаний начальник Управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому Олег Герман.
Дозвілля, яке дає заробіток і яке практикується серед молоді ще з минулого століття. Тоді чи не найголовнішою метою створення молодіжних загонів було виховання працею. Які ж переваги трудових загонів сьогодні?
Музей бурштину в новому приміщенні відкрило минулого тижня державне підприємство “Бурштин України” у Рівному на вул. Київській. Відтепер усі бажаючі зможуть завітати сюди і побачити бурштинову історію Рівненщини.
Стали відомі перші результати розслідування трагічного випадку в обласній психіатричній лікарні №2 у с. Орлівка Сарненського району. Тоді вночі новоприбулий хворий убив ніжкою від ліжка трьох хворих. Наразі його перевели в інший заклад, а на лікарів наклали дисциплінарні стягнення.